Sesje noworodkowe

 

Gdy rodzi się Wasze dziecko z wielką miłością przyglądacie się jego maleńkiemu ciałku, paluszkom, stópkom… Maluszek jest kruchy i bezbronny – to idealny czas, aby uwiecznić na fotografii ten moment.

Fotografia noworodkowa jest wyjątkową odmianą fotografii. Poza wykonaniem zdjęć na sesję składa się czas bliskości, karmienia, pielęgnacji; stąd czas trwania takiej sesji jest bardzo różny – musimy dopasować się do indywidulanego rytmu maluszka. Ważne jest aby obchodzić się z nim bardzo delikatnie i z czułością.

Na sesję warto jest się umówić się zanim maluszek pojawi się na świecie – najlepiej w ostatnich tygodniach ciąży, ok 3-4 tygodnie wcześniej. Sesje noworodkowe realizuję do 14 doby życia maluszka ze względu na jego elastyczność oraz dużą ilość snu charakterystyczne dla tego okresu życia.

W moim studio panuje domowa atmosfera, wyposażone jest w udogodnienia umożliwiające pielęgnację maleństwa. Zawsze dbam aby było odpowiednio ciepło jako że maluszek ubierany jest do zdjęć w odkrywające dużą część ciała ubranka.

Wszystkie ubranka, kocyki, kosze, misy i inne akcesoria są na wyposażeniu mojego studio tak więc przychodząc na sesję rodzice przynoszą wyłącznie artykuły pielęgnacyjne (listę potrzebnych rzeczy wysyłam na kilka dni przed sesją).

Zapraszam na sesje!

Studio Motylka.pl

F a c e b o o k